Adventinis rytmetis I PUG

(Last Updated On: 2023-12-06, 10:41)

Gruodžio 4-osios rytmetį I PUG ugdytinius aplankė Nykštukas Tukas, kuris pranešė džiugią žinią, kad jau prasidėjo Adventas. Vaikai klausėsi pasakojimo apie Adventą, aptarė jo papročius, tradicijas, prisiminė, kad širdelėje reikia nuolat auginti gerumą, stengtis neskaudinti kito, supykus nepamiršti atsiprašyti, apkabinti, užjausti ir paguosti.

Skaitydami pirmąjį Nykštuko Tuko laiškelį apie nekantrumą vaikai dalijosi mintimis, kada labiausiai pritrūksta kantrybės, kaip norėtų ir turėtų elgtis, ko iš kiekvienos situacijos gali pasimokyti. Vaikai pažadėjo, kad Adventinis gerų darbelių indas bus pripildytas gerų darbų gausa, o Kalėdų stebuklai suteiks visiems daug džiaugsmo.

Pabaigoje vieni kitiems linkėjo, kad šiluma užplūstų visų širdeles, kad uždegtas gerumo žiburėlis vestų į gražiausią metų šventę –  šv. Kalėdas.

Jaukaus ir prasmingo meto, skatinančio gerus ir gražius darbus!

Mokytoja Jūratė Raškevičienė