„Naujos edukacinės idėjos besimokančioje mokykloje“

(Last Updated On: 2023-12-04, 10:33)

2023 metų pavasarį vyko Kauno rajono savivaldybės mokyklų bendruomenių konkursas „Naujos edukacinės idėjos besimokančioje mokykloje“ Karmėlavos Balio Buračo gimnazija šiame konkurse dalyvavo su projektu „Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymas naudojant modernias technologijas“. Įgyvendinus projektą gimnazija įsigijo 86* interaktyvų ekraną. Mokytojai, pamokų metų naudodami šią įrangą, pritaiko užduotis ir veiklas įvairių gebėjimų ir poreikių mokiniams, paįvairinamos vadovėlio užduotys. Vaikams lengviau mokytis, kai informacija pateikiama trumpai, koncentruotai. Tobulinama skaitmeninė kompetencija. Patiriama sėkmė didina mokymosi motyvaciją. Refleksijos metu gautas/pasirinktas aspektas/klausimas padeda diskutuoti, išsiaiškinti, ką moka, kur dar tobulėti.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Sandra Janušonienė