Mokytojai
(Last Updated On: 2024-01-02, 10:01)
Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos mokytojų sąrašas
Nr. | Vardas, pavardė | Dalykas ir kvalifikacinė kategorija | Auklėjamoji klasė | Pastabos |
1. | Kęstutis Alšauskas | Informacinių technologijų mokytojas metodininkas | 5a | |
2. | Rita Andriulytė | Pradinio ugdymo mokytoja,
be kategorijos |
4b | |
3. | Neringa Armonienė | Muzikos vyresnioji mokytoja | 6a | |
4. | Lina Bagužienė | Matematikos mokytoja metodininkė | Direktorės pavaduotoja ugdymui | |
5. | Aira Balčiūnienė | Fizinio ugdymo mokytoja | Ia | |
6. | Jolanta Balnytė | Neformaliojo švietimo mokytoja | ||
7. | Simona Balnytė | Pradinio ugdymo mokytoja | 1R | |
8. | Janina Bejerienė | Chemijos mokytoja metodininkė | ||
9. | Jelena Berezina | Rusų k. mokytoja metodininkė | ||
10. | Gabrielė Bylaitė | Istorijos mokytoja | IIIa
|
|
11. | Lina Bublienė | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | 3R | Ramučių skyrius |
12. | Aušrelė Chvainickienė | Muzikos vyresnioji mokytoja,
grupės auklėtoja |
Ramučių skyrius | |
13. | Neringa Dzimidienė | Socialinė pedagogė
|
||
14. | Aušra Margarita Elijošienė | Direktorės pavaduotoja ugdymui | ||
15. | Vilma Garličionok | Tikybos mokytoja metodininkė, filosofijos mokytoja | 8c | |
16. | Virginijus Giniūnas | Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas | Ib | |
17. | Ramūnas Grybauskas | Neformaliojo švietimo mokytojas,
be kategorijos |
||
18. | Loreta Grumadienė | Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė | 2a | |
19. | Neringa Indriūnė | Socialinė pedagogė | 7b | Vaduojanti pagalbos mokiniui specialistė |
20. | Ramutė Jankauskienė | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
|
3b | |
21. | Kristina Janulienė | Bibliotekininkė,
neformaliojo švietimo mokytoja |
6c | |
22. | Sandra Janušonienė | Lietuvių k. ir lit. mokytoja ekspertė | ||
23. | Rūta Kaltenienė | Anglų k. mokytoja ekspertė | 8b | |
24. | Daiva Kalvaitienė | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | 4a | |
25. | Virginija Kanapinskienė | Anglų k. mokytoja ekspertė | ||
26. | Karolis Kasperas | Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytojas,
be kategorijos |
||
27. | Kristina Kerdokaitė | Anglų k. mokytoja metodininkė | Ramučių skyrius | |
28. | Vida Klajumienė | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | 3a | |
29. | Kristina Klinkevičienė | Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja | Ramučių priešmokyklinė grupė | Ramučių skyrius |
30. | Vakarė Kriščiūnaitė | Pradinio ugdymo mokytoja,
be kategorijos |
1a | |
31. | Simona Pūkaitė-Krakauskienė | Psichologė
|
Vaiko priežiūros atostogos | |
32. | Jolita Kukanskienė | Lietuvių k. ir lit. mokytoja metodininkė | 6b | |
33. | Inga Kuktienė | Prancūzų k. vyresnioji mokytoja | ||
34. | Rima Kuktienė
|
Direktorė | ||
35. | Mantas Lauraitis | Fizinio ugdymo mokytojas | ||
36. | Ernesta Laužinskaitė – Kucuk | Muzikos vyresnioji mokytoja | ||
37. | Ilona Mackevičiūtė | Geografijos mokytoja ekspertė | IIIb | |
38. | Jūratė Mačiulytė | Ekonomikos ir verslumo mokytoja,
karjeros specialistė |
IVb | |
39. | Gitana Maslenikova | Socialinė pedagogė
|
Nėštumo ir gimdymo atostogos | |
40. | Snieguolė Minkuvienė | Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja | II priešmokyklinė grupė
|
|
41. | Nijolė Misonienė | Lietuvių k. ir lit. mokytoja metodininkė | ||
42. | Marius Mituzas | Fizikos vyresnysis mokytojas | ||
43. | Dovilė Navickienė | Anglų k. vyresnioji mokytoja | 7a | |
44. | Neringa Nikiforovienė | Anglų k. vyresnioji mokytoja | ||
45. | Aldona Petkevičienė | Matematikos vyresnioji mokytoja | ||
46. | Aušra Petrusevičienė | Technologijų vyresnioji mokytoja | 8a | |
47. | Vilija Plioplienė | Neformaliojo švietimo mokytoja | ||
48. | Monika Pociūtė | Psichologė,
IV kategorija, psichologijos mokytoja |
||
49. | Jorinta Radavičienė | Šokio vyresnioji mokytoja, fizinio ugdymo mokytoja | ||
50. | Jurgita Raškevičė | Pradinio ugdymo mokytoja,
grupės auklėtoja |
1b | |
51. | Jūratė Raškevičienė | Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja | I priešmokyklinė grupė | |
52. | Živilė Sadauskaitė | Vokiečių k., dailės vyresnioji mokytoja | ||
53. | Vytautas Staniūnas | Biologijos mokytojas metodininkas,
chemijos mokytojas |
||
54. | Jurgita Stripeikienė | Direktorės pavaduotoja ugdymui | ||
55. | Giedrė Sutkienė | Lietuvių k. ir lit. vyresnioji mokytoja | ||
56. | Eglė Šadeikienė | Vyresnioji logopedė, vyresnioji specialioji pedagogė | ||
57. | Daiva Šatienė | Biologijos, gamtos ir žmogaus, gyvenimo įgūdžių vyresnioji mokytoja | IVa | |
58. | Aušra Banytė – Šimoniūtė | Matematikos mokytoja | 5b | |
59. | Erika Šukutienė
|
Etikos mokytoja | Vaiko priežiūros atostogos | |
60. | Auksė Šulskienė | Rusų k. vyresnioji mokytoja | ||
61. | Inga Ramunė Trofimovienė | Lietuvių k. ir lit. vyresnioji mokytoja,
grupės auklėtoja |
7c | |
62. | Aida Valatkevičienė | Anglų k. mokytoja metodininkė | IIb | |
63. | Renata Valatkienė | Etikos mokytoja | Vaduojanti mokytoja
|
|
64. | Jūratė Zernovienė | Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė | 2b | |
65. | Regina Zubkova | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | 2R | Ramučių skyrius |
66. | Gintautas Žardinskas | Matematikos mokytojas | ||
67. | Tomas Žukauskas | Technologijų, braižybos mokytojas | ||
68. | Sigita Žuklijienė | Matematikos mokytoja ekspertė | IIa | |
69. | Kristina Vainiūtė | Neformaliojo švietimo mokytoja |