WIFI tinklas

(Last Updated On: 2024-03-15, 15:58)

Mokykloje veikia saugus belaidis tinklas. Prisijungimus galite gauti pas geografijos mokytoją Iloną arba e-mail lukas.romutis@buracogimnazija.lt

Ypatybės:

• Naudotojų autorizacija ir pažangiausių saugumo metodikų taikymas WiFi tinkle;
  • Interneto turinio filtravimas moksleiviams;
  • Mokyklos pedagogai, administracija ir moksleiviai gali prisijungti kitoje įstaigoje, kurioje veikia eduroam arba lm tinklai.

Mokykloje yra 3 bevieliai tinklai (SSID):

eduroam – pedagogams, kitiems eduroam projekto dalyviams, be turinio filtravimo. Plačiau apie eduroam www.eduroam.lt

lm – administracijai,  moksleiviams virš 14 metų amžiaus su baziniu turinio filtravimu pagal svetainių kategorijas. Plačiau apie kategorijas.

svecias – skirtas naudotis įstaigos svečiams ir yra nefiltruojamas. Tinklo slaptažodis keičiamas kiekvieną pirmadienį.

Žemėlapis kur veikia interneto prieiga.

Belaidžio WiFi interneto instrukcija

Jungiantis pirmą kartą, aktyvavimas, apie paslaugą

Aktyvuoti naują vartotoją sistemoje