Geografijos olimpiada „Mano gaublys 2023“

(Last Updated On: 2023-03-10, 13:16)

Kovo 8-9 dienomis vyko Kauno rajono 6-12 klasių mokinių XII –oji geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Mokiniams tai buvo puiki proga pagilinti geografijos žinias ir išbandyti savo jėgas tarp rajono bendraamžių. Olimpiadoje dalyvavo virš 150 dalyvių iš visų Kauno rajono mokyklų.

Kauno rajono 6–8 kl. mokinių geografijos olimpiadoje ,,Mano gaublys 2023“ 7 klasės mokinių grupėje II –ąją vietą laimėjo 7b klasės mokinys Augustas Nikiforovas ir III –ąją vietą laimėjo 7b klasės mokinė Emilija Linartaitė.

Kauno rajono 9–12 kl. mokinių geografijos olimpiadoje ,,Mano gaublys 2023“ 9 klasės mokinių grupėje II–ąją vietą laimėjo Ia klasės mokinys Ignas Parnarauskas. 11 klasės mokinių grupėje III–ąją vietą laimėjo IIIa klasės mokinys Eimantas Janušaitis. 12 klasės mokinių grupėje I–ąją vietą laimėjo IVa klasės mokinė Izabelė Venskytė.

Sveikiname ir nuoširdžiai džiaugiamės darbščiųjų mokinių sėkme. Taip pat dėkojame Elvijai Tamašauskaitei ir Pijui Tubiui iš 6a klasės, 7b klasės mokinei Augustei Krivickaitei, IIa klasės mokinei Agnei Šalnaitei ir IIIb klasės mokinei Auksei Vaištaraitei dalyvavusiems olimpiadoje, pademostravusiems puikias žinias ir garbingai atstovavusiems savo gimnazijai.

Geografijos mokytoja Ilona Mackevičiūtė