NORDPLUS mokytojų mobilumo projektas „Skaitmeninis ir pozityvus ugdymas“

(Last Updated On: 2022-02-01, 8:15)

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija koordinuoja Nordplus mokytojų mobilumo projektą “Skaitmeninis ir pozityvus ugdymas”. Projekto partneriai  FI-Piikkio mokykla iš Suomijos.

Informacijos kiekis socialiniuose tinkluose didžiulis, todėl mokytojai turi mokyti mokinius, kaip su tuo susitvarkyti ir nepasimesti. Mokytojai turi ųgyti naujas kompetencijos dirbant su skaitmenine karta ir naudojant IT savo pamokose. Pasaulis atviras ir tik motyvuotus, novatoriškus metodus taikantys mokytojai sugeba patenkinti mokinių poreikius.

Projektas turėjo vykti 2020-2021 metais. Dėl pandeminės situacijos vykdymas buvo atidėtas iki 2022 birželio mėn.

Grupė pedagogų (po 5 iš kiekvienos organizacijos) lankysis vieni pas kitus ir bandys sujungti skaitmeninį mokymą su pozityvumu.

Su nekantrumu laukiame pradėti vykdyti numatytas veiklas.

Virginija Kanapinskienė,anglų kalbos mokytoja,