Naktis mokykloje

(Last Updated On: 2024-05-07, 9:54)

Nuo balandžio 26 dienos 20:00 iki 27 dienos 8:00 vyko 5 – 8 klasių mokinių renginys Naktis mokykloje. Renginį organizavo ir kartu su mokiniais naktinėjo mokytojai Aldona Petkevičienė, Aušra Banytė – Šimoniūtė, Tomas Žukauskas, Renata Valatkienė. Tai puiki proga geriau pažinti ne tik bendraklasius, bet ir vyresnius bei jaunesnius gimnazijos mokinius. Drąsesni vaikai lipo ant scenos ir šoko, kartu dainavo dainas. Tiems, kuriems labiau prie širdies sportas, – laiką leido sporto salėje. Mokiniai, buvę su etikos mokytoja Renata, kūrė šmaikščias poemas apie mokytojus. Keli mokiniai kartu su technologijų mokytoju Tomu sukonstravo lėktuvą NATO garbei, norėdami priminti, kad NATO mus saugo ir bando išlaikyti taiką. Mokiniai, buvę su matematikos mokytoja Aušra, atskleidė savo talentus dainuodami ir šokdami, o mokytoja Aldona suvienijo mokinius nuoširdžiais pokalbiais ir įdomiais žaidimais. Gandai sklinda, kad tik stipriausieji nemiegojo visą naktį.

Renginį aprašė Justina Požėraitė ir Dominyka Kaušiūtė