Gražiausi žiedai Mamai

(Last Updated On: 2024-05-07, 11:25)

Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Mama – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. O geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai.

Gegužės 3 dieną, 16:30 valandą, I PUG ugdytiniai gražiais žodžiais ir skambia daina sveikino susirinkusias savo mamytes. Mokytoja Jūratė Raškevičienė kartu su ugdytiniais paruošė trumpą koncertą: vaikai deklamavo eiles, skirtas mamai, dainavo daineles, kartu šoko lietuvių liaudies šokį „Patrepsiukas“ ir sudainavo finalinę dainą „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Vėliau vaikai įteikė mamytėms dovanėles, kurias su didžiausia meile ir kruopštumu paruošė kartu su padėjėja Edita Dovidoniene.

Manome, kad ši gėrio, švelnumo ir meilės kupina akimirka padėjo vaikams dar labiau suprasti, kokia svarbi jiems yra Mama, kaip svarbu yra ją turėti, gerbti ir mylėti.

Mokytoja Jūratė Raškevičienė