Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektas

(Last Updated On: 2024-04-25, 9:45)

Kviečiame  mūsų gimnazijos mokinius dalyvauti Kauno rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektų kūrime bei atrankoje. Daugiau informacijos suteiks projekto mentorė Neringa Armonienė.

Kauno rajono savivaldybė skelbia bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektą. Projekto tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas tobulinti finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius, gilinti žinias apie mokyklos biudžeto sudarymą, didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas ir kurti atvirą sprendimų priėmimo kultūrą.

Kviečiame I-III klasių mokinius teikti paraiškas projektų konkursui.

Projektai turi būti:

1. skirti visai mokyklos bendruomenei (netradicinių ugdymo aplinkų, poilsio ir interaktyvių erdvių įrengimas ar tobulinimas, ugdymo priemonių įsigijimas, išvykų, renginių organizavimas ir pan.);
  2. orientuoti į tai, ko mokykloje dar nėra, arba į tai, ką mokykla turi, bet reikia atnaujinti;
  3. nereikalaujantys išlaikymo išlaidų ar papildomos darbo jėgos jų įgyvendinimui.

Pateiktos paraiškos dalyvaus konkurse, balsavimo teisę turi 5-8, I-IV klasių mokiniai.

Projektų konkurso tvarkos aprašas išsiųstas Tamo pranešimu.

Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projekto pateiktų paraiškų sąrašas

Dėl mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektų sąrašo patvirtinimo