Raštingiausio penktoko konkursas

(Last Updated On: 2024-03-13, 19:18)

Valstybinė lietuvių kalbos komisija šiemet jau devintą kartą pakvietė surengti Lietuvių kalbos dienas įstaigose, visuomeninėse organizacijose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. Lietuvių kalbos dienos vyksta vasario 11 d. – kovo 16 d. Veiklų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų gimnazija taip pat aktyviai jungiasi ir dalyvauja Lietuvių kalbos dienų renginiuose, ugdo mokinių kūrybiškumą ir meilę lietuvių kalbai. Veiklas vykdo šios lietuvių k. mokytojos: Giedrė Sutkienė, Jolita Kukanskienė, Sandra Janušonienė, Inga Ramunė Trofimovienė, Nijolė Misonienė.

***

Kovo 8 d. vyko Raštingiausio penktoko konkursas. Mokiniai rašė nelengvą diktantą apie Lietuvą. Raštingiausi penktokai:

Mantas Jonavičius (I vieta)

Milda Matuzevičiūtė (II vieta)

Goda Kazakevičiūtė (III vieta).

Sveikinimai nugalėtojams!

Lietuvių k. mokytoja Sandra Janušonienė