„LITUANICA“

(Last Updated On: 2024-02-12, 14:00)

MOKINIŲ PROJEKTINIS DARBAS

NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENAI PAMINĖTI

„LITUANICA“

I aukšto fojė eksponuojamas 6 – 8, I – III klasių mokinių projektinis darbas „Lituanica“, skirtas Vasario 16 – jai ir Kovo 11 –ajai paminėti. Darbas atliktas per technologijų pamokas. Kiekvienas mokinys prisidėjo prie projekto, kuriame vaizdavo Dariaus ir Girėno lėktuvą. Vaikai naudojo rankinius, elektrinius įrankius. Darbo medžiaga –fanera, medis, drožlių plokštė, medienos dažai.

Darbą kūrė Būblys Kajus, Gaižutis Marius, Marazas Domantas, Parnarauskas Ignas, Petrauskas Martynas, Petruškevičius Deimantas, Starta Nedas, Steponavičius Ignas, Vanagas Matas, Vaulinas Simonas, Virbašius Martynas, Zamblauskas Ugnius, Balčius Šarūnas, Deltuvas Matas, Gerdzevičiūtė Deimilė, Kukanskis Titas, Marčinskaitė Neda, Samėnas Arijus, Srėbalius Gediminas, Zdanavičius Ignas, Digimas Lukas, Kurauskas Matas, Kazlauskas Tadas, Diksa Marius, Barkauskaitė Saulė, Baukutė Mėta, Gedeikytė Luknė, Kalinauskaitė Emilija, Cvilikas Mantas, Čepas Elvinas, Drevinskas Ąžuolas, Glinskas Armandas, Karnilavičius Vilius, Kožanovas Rojus, Belotas Mantas, Čenys Dovydas, Dagytė Ema, Filipavičiūtė Grytė, Grigaitis Benas, Janušaitis Mantas, Jasaitis Aistis, Kaušiūtė Dominyka, Kmieliauskas Faustas.

Technologijų mokytojas Tomas Žukauskas