ŠV. KALĖDŲ LAUKIMAS I PUG

(Last Updated On: 2023-12-21, 13:21)

Su žiema ateina pačios prasmingiausios ir laukiamiausios šventės – Šv. Kalėdos.

I PUG ugdytiniai labai laukė šios šventės ir nuoširdžiai joms ruošėsi: mokėsi origami meno ir lankstė nykštukams namelius, puošė eglutę, piešė Kalėdinį miestą, kūrė Senio Besmegenio pirštines, Kalėdinių eglučių alėją.

Kiekvieną dieną vaikus aplankydavo Adventinis nykštukas, kuris atnešdavo laiškelį, o jame buvo užrašyta pamokanti pasaka arba istorija. Vaikai mokėsi perskaityti QR kodus, kurie buvo paslėpti pačių vaikų sukurtame Adventiniame kalendoriuje, analizuodavo ir stengėsi atlikti pateiktą užduotį.

Visus geruosius darbelius, kuriuos vaikai atliko Adventiniu laikotarpiu, sudėjome į gerumo indą, nykštukai juos perduos Kalėdų Seneliui.

Džiaugiamės, kad buvo daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dėmesio vienas kitam.

Projektines veiklas baigėme bendra giesme „Kalėdų varpai“, kurios skambesy tilpo gerumas, meilė ir vaikiškas džiaugsmas, primenantis, kad didžioji metų šventė jau visai arti.

Džiaugsmingų Šv. Kalėdų!

I PUG mokytoja Jūratė Raškevičienė