Knyga „Demonai, kurie mane saugo“

(Last Updated On: 2023-12-21, 13:28)

Gruodžio 19d. vyko rašytojos Jolantos Waldner susitikimas su 7-8 klasių moksleiviais. Kūrėja pristatė savo knygą “Demonai, kurie mane saugo”. Paaugliams skirtoje knygoje aprašoma romantinė istorija, kuri skatina nuoširdžią draugystę, pagarbą aplinkiniams ir toleranciją. Rašytoja dalinosi savo patirtimi rašant ir leidžiant knygą, pasakojo su kokiais sunkumais ir džiaugsmais susidūrė prieš išleidžiant savo pirmąjį kūrinį. Jolantos Waldner tikslas – paskatinti jaunimą skaityti lietuvių autorių kūrybą ir patiems išdrįsti rašyti. Moksleiviai atsakinėjo į rašytojos užduodamus klausimus ir dalyvavo viktorinoje, kurioje turėjo galimybę laimėti autorės knygą.

“Demonai, kurie mane saugo” jau yra ir gimnazijos bibliotekoje, tad kviečiame skaityti.

Etikos mokytoja

Renata Valatkienė