MOLIŪGIADIENIS I-OJE PUG

(Last Updated On: 2023-10-30, 13:58)

Spalvingas ir gražus ruduo pakvietė I PUG ugdytinius švęsti Moliūgiadienį.

Spalio 27 dieną I PUG ugdytiniai su mokytoja Jūratė Raškevičiene surengė šventinių kostiumų šou, žaidė įvairius žaidimus, dėliojo moliūgų dėliones, šoko interaktyvius šokius. Vaikus labai sudomino pasakojimas apie užaugusį stebuklingą moliūgą, piešimas ant jo ir skaptavimas, sėklų skaičiavimo rungtynės.

Spalvingas moliūgas pasitarnavo ne tik kaip auksinio rudens aksesuaras, bet ir kaip gamtos pažinimo priemonė. Siekėme, kad žaisdami, tyrinėdami vaikai mokytųsi lyginti, skaičiuoti, pastebėtų panašumus ir skirtumus, įvardytų savybes, dydį, spalvą ir kt.

Susėdę prie vaišių stalo vaikai su mokytoja Jūrate ir padėjėja Rasa dalinosi penktadienio įspūdžiais ir džiaugėsi linksmai praleistu laiku.

PUG mokytoja Jūratė