Technologijų pamoka

(Last Updated On: 2024-04-17, 15:02)

Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Kauno Technologijų mokymo centru, kur I kl.  mokiniams vyksta technologijų pamokos ir jie turi galimybę išmokti siūti su siuvimo mašinomis. Todėl išsikėlėme tikslą – pasiūti prijuostes technologijų pamokoms.

Balandžio 16 dieną I b klasės mokiniai technologijų pamokų metu lankėsi siuvykloje ,,Tometa”. Ši įmonė siuva uniformas mūsų gimnazijai. Siuvyklos darbuotojos įdomiai papasakojo ir pademonstravo visus mokyklinių švarkų siuvimo darbo procesus.

Iš siuvyklos mokiniai grįžo pilni įspūdžių. Jie gavo daug informacijos apie siuvėjo profesiją ir pamatė siuvimo darbo eigą. Apsilankymas siuvykloje papildė technologijų pamokų temą ir bus lengviau įgyvendinti siuvimo projektą.

Technologijų mokytoja Aušra Petrusevičienė