Didžiausia bendradarbiavimo pamoka

(Last Updated On: 2023-02-18, 14:28)

Vasario 10 dieną 4 a klasės mokiniai dalyvavo Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje Vasario 16–ajai paminėti. Pamokoje bendravome su Kauno Juozo Urbšio progimnazijos ketvirtokais bei jų mokytoja Loreta Urbonavičiene. Ketvirtokų komandos ,,Buračiukai” ir ,,Urbšiukai” dalyvavo bendroje Kahoot platformos viktorinoje ,,Ką žinai apie Vasario 16-ąją?”. Šiai pamokai mokiniai ruošėsi visą savaitę: pasirinko ir dailiai nurašė lietuvių autorių eilėraštį apie Lietuvą, gamino širdeles, rašė savo sukurtą žinutę Lietuvai. Progimnazijos mokiniai gamino Laisvės paukščius, kūrė akrostichą. Smagu bendradarbiauti su kitos mokyklos mokiniais ir švęsti Vasario 16-osios dienos paminėjimą. Visiems linkime gražios šventės!

Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Klizaitė