Folklorinio ansamblio dovana Baliui Buračui

(Last Updated On: 2023-01-20, 15:24)

2023 m. sausio 18 d. minimos buvusio Karmėlavos mokyklos mokytojo, etnografo, keliautojo, fotografo Balio Buračo 126-osios gimimo metinės. Puiki gimtadienio dovana – gimnazijos mokinių folklorinio ansamblio koncertas.

Koncerto metu žiūrovai, 1-4 klasių mokiniai, ne tik klausėsi dainų, bet ir buvo patys įtraukti į pasirodymą, jiems buvo primenama ansamblio sielos ir veiklos įkvėpėjo Balio Buračo biografija, jo reikšmingi darbai Lietuvai. Balys Buračas dviračiu apkeliavo Lietuvą, todėl mokiniams buvo vertinga pristatyti įvairių mūsų gimtinės regionų tautinių rūbų raštų skirtumus.

Koncertas nepaliko abejingų! Jam pasibaigus žiūrovai dėkojo ansambliečiams ir jų vadovėms – jautru, kai paaugliai prieina padėkoti asmeniškai.

Folklorinio ansamblio vadovė Vilija Plioplienė