„Baltų literatūros savaitė“

(Last Updated On: 2023-01-09, 15:24)

Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos mokiniai, vedami Kristinos Janulienės, Živilės Sadauskaitės, Jolitos Kukanskienės, dalyvavo tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė“. Švenčių belaukiant mokyklas pasiekė dovanos iš tarptautinio Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūros nedēļa“. Nuoširdžiai ačiū projekto organizatoriams, partneriams ir rėmėjams už puikias dovanas. Ačiū mokyklos mokytojams, mokiniams, kurie padeda projekto veiklai.

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, Vytauto Didžiojo universitetas

Projekto partneriai: Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė, Šiaulių turizmo informacijos centras, Baltų kelias

Projekto rėmėjai: Kavos Draugas, RTTAX, Save24, Glasses on, Sapiegos klinika