Sporto šventė

(Last Updated On: 2022-10-18, 8:41)

Spalio 15 dieną, 11 val., Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos stadione įvyko gimnazijos direktorės Rimos Kuktienės inicijuota sporto šventė, į kurią buvo kviečiamos Karmėlavos seniūnaitijų  komandos. Pagrindinis šio renginio tikslas – bendrystė ir sveika gyvensena. Tardama sveikinimo žodį gimnazijos direktorė dar sykį padėkojo Kauno rajono savivaldybės merui Valerijui Makūnui, administracijos direktoriui Šarūnui Šukevičiui , administracijos direktoriaus pavaduotojui Mantui Richteriui už tai, kad Balio Buračo gimnazijos mokiniai ir Karmėlavos seniūnijos gyventojai gali sportuoti ir aktyviai leisti laiką moderniame stadione. Šventė, kaip ir dera, buvo pradėta sportinės ugnies įžiebimu ir dalyvių palinkėjimais. Susirinkusieji savo jėgas išbandė futbolo, metimo į krepšį ir šuolio į tolį rungtyse. Šioms rungtims teisėjavo fizinio ugdymo mokytojai Virginijus Giniūnas, Aira Balčiūnienė, dvyliktos klasės mokiniai Mantas Kaltenis ir Vidmantas Ambraziūnas. Renginio nuotaiką kūrė mokytojai Aistė Nomeikaitė ir Kęstutis Alšauskas. Prarastas jėgas atgauti padėjo Jūratės Mačiulytės ir Jono Mačiulio padovanoti skanūs ir sveiki prizai.