Baltų šalių literatūros savaitė

(Last Updated On: 2022-09-21, 20:03)

Šią saulėtą ir gražią rudens dieną Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos penktokai minėjo Baltų šalių literatūros savaitę. 5 kl. mokiniai susipažino su baltų ženklais, jų reikšmėmis ir tūkstančius metų menančia istorija apie mūsų protėvius. Išgirdome ne tik ausimis, bet palikome ir savo širdelę. Klausiate kaip? Ogi pačiame tvirčiausiame akmenėlyje. Vaikai sušildė savo delnuose, perdavė pozityvią energiją, o tada piešė savo simbolius, kurie ir toliau juos lydės. Baltų ženklai akmenėliuose tapo kiekvieno sėkmės ir laimės simboliu. Net neabejojame, kad jie bus ištraukti pačią svarbiausią akimirką, pvz., prieš kontrolinį darbą. Taip mums pavyko sujungti tūkstantmečių istoriją su šios dienos akimirkomis. Per dailės pamoką mokiniai piešė gyvybės medį, kurį dekoravo baltų simboliais.

Jolita Kukanskienė, Kristina Janulienė,  Živilė Sadauskaitė