Erasmus +ir Nordplus projektų mokytojų mobilumo savaitė

(Last Updated On: 2022-10-10, 10:05)

Spalio 3-7 Karmėlavos Balio Buračo gimnazijoje vyko Erasmus +ir Nordplus projektų mokytojų mobilumo savaitė. Dalyvavo 8 mokytojai iš Turkijos Konya regiono pagal Ersamus+ projektą „Pamokų stebėjimas“ ir 5 mokytojai iš Suomijos Piikkio pagrindinės mokyklos pagal Nordplus projektą „Skaitmeninis ir pozityvus ugdymas“. Mielai prisijungė ir mūsų gimnazijos pedagogai, pakviesdami stebėti savo pamokas ir dalindamiesi savo patirtimi, naudojant skaitmenines mokymo priemones. Susitikimo metu pristatėme Erasmus+ strateginės partnerystės projektą MEDUS „Inovatyvūs būdai ir metodai su iš migracijos grįžusiais vaikais, siekiant maksimaliai padidinti jų socialinę įtrauktį ir mokymosi efektyvumą”. Supažindinome su projekto tikslais, vykdoma veikla, MOODLE sistemoje kuriama mokomąja medžiaga. Tiek Suomijos, tiek Turkijos mokytojai taip pat susiduria su migrantų problemomis. Pasidalijome patirtimi, kaip geriau sukurti saugią emocinę ir akademinę aplinką migrantų mokiniams. Mokytojai susidomėjo mūsų MEDUS projekto partnerių kuriamais intelektiniais produktais. Mes pažadėjome pasidalinti savo sukurtais produktais. Projekto patrneriai yra turkai, tad visa medžiaga bus talpinama ir turkų kalba.

Projector koordinatorė Virginija Kanapinskienė