Svečiuose tarptautiniame Kauno oro uoste (KUN)

(Last Updated On: 2022-06-17, 8:28)

Birželio 13 d. vienuoliktų klasių mokiniai susipažino su tarptautinį Kauno oro uostą aptarnaujančios įmonės UAB LITCARGUS veiklomis. Mokiniai buvo išsamiai supažindinti su visu išskridimo procesu: nuo pirmo žingsnio oro uoste iki kelionės lėktuvu. Patys ne tik stebėjo, bet ir praėjo per daiktų ir dokumentų patikros postus, stebėjo bagažo kelionę, susipažino su orlaivius aptarnaujančia technika. Išbandė specialiosios technikos galimybes. Vienuoliktokai turėjo galimybę saugiai, bet visai arti stebėti lėktuvo nusileidimą, oro uosto komandos darbą, keleivių išlaipinimą.
Daug puikių emocijų sukėlė galimybė akis į akį pabendrauti su visa keleivius skraidinusia komanda, pilotas mielai atsakė į mokiniams iškilusius klausimus. O galiausiai visi norintys galėjo pasivaikščioti lėktuve ir išbandyti lėktuvo kapitono kėdę.

Dėkojame mus pasitikusiai ir lydėjusiai UAB LITCARGUS komandai.

Klasių vadovės Lina Bagužienė ir Neringa Nikiforovienė