Mamyčių dienos šventė

(Last Updated On: 2022-04-29, 20:22)

Yra žmogus pasaulyje tik vienas

Ir plaka mylinti viena širdis.

Švelniausiom rankom apkabins kiekvieną

Ir nemylėti niekad neišdrįs. (V.L.)

Visų gražiausias metų laikas –  pavasaris. Jis gražus ne tik dėl to, kad pasipuošia žaluma ir žiedais, bet ir dėl to, kad švenčiama gražiausia šventė – Motinos diena.

Balandžio 28 – osios popietę nuoširdžius žodžius, jausmingus eilėraščius, daineles

I PUG ugdytiniai skyrė  brangiausias žmogui – Mamai.

Šventės pabaigoje dovanojome mamytėms video linkėjimų filmuką „Gražiausi žodžiai mamai“ ir pačių vaikučių sukurtas rankų darbo dovanėles.

Akimirka drauge paminėta jautriai ir nuotaikingai, nes brangesnio žmogaus už Mamą, būdami dideli ar maži, mes neturėsime.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Jūratė Raškevičienė

Pirmų klasių mokiniai sveikina visas Mamytes su Mamyčių diena.

Muzikos mokytoja Ernesta Laužinskaitė – Kucuk