Sveikiname Agnę Šalnaitę

(Last Updated On: 2022-04-27, 16:15)

Sveikiname Agnę Šalnaitę, I b klasės mokinę, laimėjusią tarptautiniame konkurse 1 mėnesio stipendiją mokymuisi ir keliavimui po Vokietiją. Šią stipendiją skyrė Vokietijos ambasada. Konkursą organizavo IPP – tarptautinė finansavimo programa. Jis buvo skelbtas visų Europos sąjungos valstybių gerai besimokantiems vaikams. Lietuvai buvo skirtos 4 vietos. Konkurso dalyviams reikėjo vokiečių kalba kūrybiškai pristatyti Vokietijos asmenį ar įsivaizduojamą jo gyvenimo dieną, kai nutinka kas nors ypatinga. Agnės darbas buvo atrinktas kaip vienas iš keturių geriausių visoje Lietuvoje.

Laimėtojai vyks į vokiečių kalbos ir kultūros kursus Vokietijoje š. m. rugpjūčio 16 – rugsėjo 15 d. , dvi savaites gyvens šeimose ir lankys vokiečių kalbos pamokas Vokietijos mokyklose, kitas dvi savaites drauge su programos dalyviais iš įvairių šalių keliaus po didžiuosius Vokietijos miestus, lankys muziejus, kultūros ir švietimo įstaigas bei kitas įžymias šių miestų vietas.

Vokiečių kalbos mokytoja Živilė Sadauskaitė