„Švytėjimo“ šventėje

(Last Updated On: 2022-05-30, 15:17)

„Švytėjimas“ – taip šiais metais pavadinta Kauno rajono mokinių mokomųjų dalykų olimpiadų I–ųjų vietų nugalėtojų pagerbimo šventė, kuri vyko Garliavos menų mokykloje. Tarp šešiasdešimties geriausiųjų  apdovanoti ir keturi mūsų gimnazijos mokiniai.

Medaliu už geografijos pasiekimus apdovanotas Ignas Parnarauskas (8a klasės mokinys). Jis II-ojoje Lietuvos mokinių geografijos 7-8 klasių olimpiadoje laimėjo III vietą ir buvo apdovanotas bronzos medaliu. Atrankos ture Igno konkurentai buvo net 434 aštuntokai, o finale – 95 geriausieji.

Medaliu už geografijos pasiekimus apdovanota Agnė Šalnaitė (Ib klasės mokinė). Agnė laimėjo Kauno rajono geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ 9 klasių mokinių grupėje I – ąją vietą.

Aleksandrui Zubkovui (8b klasės mokiniui) įteiktas medalis už dviejų dalykų pasiekimus: matematikos ir geografijos. Jis užėmė Kauno rajono matematikos (mokytoja Sigita Žuklijienė) ir geografijos (mokytoja Ilona Mackevičiūtė) olimpiadoje „Mano gaublys”  I-ąsias   vietas.

Medaliu už chemijos pasiekimus apdovanotas Domantas Barkauskas (IV a klasės mokinys). Mokinys laimėjo Kauno rajono mokinių chemijos olimpiadą (mokytoja Janina Bejerienė) ir dalyvavo 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados finaliniame etape. Jam įteiktas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštas. Domantas – Akademiko Jono Janickio chemijos konkurso nugalėtojas.

Nuoširdžiai visus sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės jų laimėjimais.

Geografijos mokytoja Ilona

Nuotraukos organizatorių