Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

(Last Updated On: 2020-02-25, 15:18)

Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų ir minėtinų datų, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ir 1918 metų, ir 1949 metų vasario 16-oji buvo lemtingos mūsų dabarčiai ir ateičiai.

Minint šią gražią šventę mūsų gimnazijoje vyko Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas 2020“ I etapas, kuriame dalyvavo III klasių mokiniai. Taip pat buvo pinamos Draugystės apyrankės Lietuvai, o 8b klasės mokinės Emilija Mončiunskaitė ir Monika Sakalauskaitė 5–6 klasių mokiniams vedė istorijos pamoką „Ką žinai apie Vasario 16- ąją?“.

Tolerancijos ugdymo centro (TUC) koordinatorė,

istorijos mokytoja M. Vitkauskaitė-Valantikonienė,