KARAOKĖ FESTIVALIS „PO VIENA SAULE“

(Last Updated On: 2024-01-11, 15:20)

I PUG ugdytiniai dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio organizuojamame respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų karaokė festivalyje „Po viena saule“.

Festivalio tikslas – skatinti meninę saviraišką, muzikinę patirtį, kūrybinę iniciatyvą bei puoselėti atlikimo džiaugsmą, pasitelkiant informacinių technologijų priemones.                Mažieji talentai, padedami mokytojos Jūratės, subūrė vokalinį ansamblį, kantriai mokėsi ir atliko dainą „Žiemos pūga“.

Visiems festivalio dalyviams buvo įteiktos dalyvavimo projekte padėkos, o mokytoja turėjo galimybę pasidalinti gerąja muzikinio ugdymo patirtimi, tobulinti profesinę kompetenciją.

„Dainavimas – aukščiausia bendravimo forma. Dainuodamas žmogus atsiskleidžia, būna toks, koks yra iš tiesų.“ (Dainininkas Česlovas Gabalis)

Mokytoja Jūratė Raškevičienė