Geriausia būdas susipažinti – keliauti!

(Last Updated On: 2024-01-15, 12:32)

Geriausia būdas susipažinti – keliauti! Tad savo kelionę 1b vaikai pradėjo keliaudami ir dalyvaudami įvairiose edukacijose. Mes aplankėme Perlinių danielių ūkį, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje pasikartojome saugaus elgesio gatvėje taisykles ir vaikštinėjome Saugėnų mieste, Kauno marių regioniniame parke, Dubravos pažintiniame take vyko „Atradimai pelkėje“ edukacija. Keramikos akademijoje Kristina vedė balto molio edukaciją, kurios metu vaikai pasigamino žvakidę, skirtą advento laukimo laikotarpiui. Vykome į Aromama gamyklėlę, kur mums papasakojo ir parodė, kaip atsiranda muilas, kremai ir kiti kosmetikai skirti dalykai. O smagiausia buvo pasigaminti muilą patiems! Mokinių mamos Erika ir Ernesta pakvietė vaikus į ekskursiją po Kauno oro uostą. Oi, kiek čia mes nuotykių apturėjome! O mūsų išvykas vainikavo Kalėdinė edukacija nuostabioje vietoje „Myliu kaimą“! Čia mus mokė rūpintis gyvūnais ir paukšteliais, iš arčiau susipažinome su ten gyvenančiais gyvūnais ir pramogavome laipynių parke! Kelionės mus daro atsakingesnius, geresnius ir suteikia daug įspūdžių!

Pradinio ugdymo mokytoja Jurgita Raškevičė