„Kūrybos virusas 2023“ II (rajono) etapas

(Last Updated On: 2023-03-30, 11:46)

2023 m. kovo 15 d. Kauno r. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko  Technologijų olimpiada  „Kūrybos virusas 2023“ II (rajono) etapas. Mūsų mokyklą atstovavo net šeši kūrybingi, darbštūs ir atsakingi mokiniai. Jiems visiems pavyko iškovoti prizines vietas.

Sveikiname 8b kl. mokinę Rusnę Stulgaitytę Mitybos grupėje iškovojusią III vietą!

Tekstilės ir Taikomojo meno grupėje Ib klasės mokinę Emiliją Janulytę iškovojusią II vietą!

Tekstilės ir Taikomojo meno grupėje IIb klasės mokinę Augustę Bartkutę iškovojusią II vietą!

Konstrukcinių medžiagų grupėje Eimantą Janušaitį IIIa kl mokinį iškovojusį I vietą!

Vytenį Maculevičių Ibkl.  ir Gediminą Srėbalių IIa kl. mokinius iškovojusius III garbingas vietas!

Sveikiname ir didžiuojamės!

Mokinius olimpiadai ruošė technologijų mokytojai Aušra Petrusevičienė ir Tomas Žukauskas