Geografijos olimpiada „Mano gaublys 2022“

(Last Updated On: 2022-03-09, 7:16)

Kovo 3–4 d. vyko Kauno rajono 6-12 klasių mokinių XI –oji geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Antrus metus olimpiada vyko nuotoliniu būdu. Mokiniams tai buvo puiki proga pagilinti  geografijos žinias  ir išbandyti savo jėgas tarp  rajono bendraamžių. Olimpiadoje dalyvavo virš 140 dalyvių iš visų Kauno rajono mokyklų.

Kauno rajono 6–8 kl. mokinių geografijos olimpiadoje ,,Mano gaublys 2022“ 6 klasės mokinių grupėje III –ąją vietą laimėjo 6b klasės mokinys Augustas Nikiforovas.  8 klasės mokinių grupėje I-ąją vietą laimėjo Aleksandras Zubkovas.

Kauno rajono 9–12 kl. mokinių geografijos olimpiadoje ,,Mano gaublys 2022“ 9 klasės mokinių grupėje I–ąją vietą laimėjo Ib klasės mokinė Agnė Šalnaitė. 12 klasės mokinių grupėje II–ąją vietą laimėjo IVa klasės mokinys Domantas Barkauskas, o III-ąją vietą – IVb klasės mokinys Ernestas Papšel.

Sveikiname ir nuoširdžiai džiaugiamės darbščiųjų mokinių sėkme. Taip pat dėkojame Emilijai Linartaitei iš 6b klasės, 7a klasės mokinei Gerdai Kazanavičiūtei,  8a klasės mokiniui Ignui Parnarauskui ir 8b klasės mokiniui Simui Gedeikiui,  dalyvavusiems olimpiadoje, pademostravusiems puikias žinias ir garbingai atstovavusiems savo gimnazijai.

Geografijos mokytoja Ilona Mackevičiūtė