DRAUGYSTĖ AUGINA SPARNUS

(Last Updated On: 2023-02-23, 8:13)

2022 metų spalio–gruodžio mėnesiais I ir II PUG ugdytiniai dalyvavo Karmėlavos lopšelio darželio „Žilvitis“ LL3 pokyčio projekto ,,Pozityvioji komunikacija ugdymo(si) rezultatams” projekte ,,Draugystė augina sparnus“. Projekto tikslas – stiprinti kiekvieno vaiko socialinius santykius su bendraamžiais bei sėkmingai dalyvauti visuomenės gyvenime.

I ir II PUG ugdytiniai, padedami mokytojų Jūratės Raškevičienės ir Snieguolės Minkuvienės, įvairiomis priemonėmis kūrė savitus sparnus. Vėliau kiekvienas darbas buvo nufotografuotas ir perduotas projekto organizatoriams, kurie suformavo ir sukūrė vieną bendrą kūrinį–sparnus.

Nuo gruodžio 1 dienos bendras kūrybinis darbas „Draugystė augina sparnus“ keliavo į projekto dalyvių įstaigas. Visi projekto dalyviai galėjo pasidžiaugti ir kartu „pasimatuoti“ draugystės užaugintus sparnus.

I PUG mokytoja Jūratė Raškevičienė,

II PUG mokytoja Snieguolė Minkuvienė