Atverkime širdis

(Last Updated On: 2023-01-24, 13:39)

Kaip ir kasmet Kauno rajono Mokinių tarybos iniciatyva mūsų gimnazija prisijungė prie akcijos „Atverkime širdis“. Šiais metais ji skirta pagelbėti karo niokojamai Ukrainai: mokyklų bendruomenės skatinamos gaminti apkasų žvakes.

Paskelbus, kad renkamos skardinės, žvakių likučiai ir kartonas, atsiliepė daug geros valios žmonių – mokytojai, mokiniai ir jų tėvai surinko didelį kiekį šių žaliavų.

Sausio 18 d. I klasių mokinių grupė, vadovaujami mokytojo Kęstučio Alšausko, su kalnu barškančio krovinio išvyko į Kauno Kristaus Prisikėlimo baziliką, kur kartu su ten dirbančiomis savanorėmis šlifavo nupjautų skardinių briaunas, karpė kartoną, suko jį į ritinėlius, pakavo jau pagamintas žvakes.

Dėkodami gimnazijos bendruomenei už labdarą, talkininkams už atsakingą požiūrį į darbą, kviečiame jus savanoriauti Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje ir padėti įgyvendinti kilnų tikslą.

Slava Ukraini!

Mokinių tarybos kuratorė Jurgita Stripeikienė