Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

(Last Updated On: 2022-12-07, 8:58)

Elektronikos platintojų asociacija lapkričio 17 dieną devintą  kartą nuotoliniu būdu organizavo Nacionalinę aplinkosaugos olimpiadą 7-8 klasių mokiniams su šūkiu “Energija be ribų!”

Šių metų tema padėjo mokiniams geriau suprasti globalią energijos išteklių problematiką ir su ja susijusius ekologinius iššūkius. Olimpiadoje dalyvavo net 2764 mokiniai, tarp jų 5 mūsų septintokai: Augustė Krivickaitė, Augustė Mažeikaitė, Augustas Nikiforovas, Justas Jasinskas ir Emilija Linartaitė. Mūsų komandos atsakymų vidurkis iš 196 mokyklų buvo tarp dešimties geriausių.  Komanda apdovanota olimpiados diplomu.

Diplomais apdovanoti Justas Jasinskas (7a klasės mokinys) ir Emilija Linartaitė (7b klasės mokinė). Justas teisingai atsakė į 28 klausimus. Teisingai atsakiusi į 29 klausimus iš 30 Emilija užėmė 6-ąją vietą tarp visų olimpiados dalyvių. Didžiuojamės Emilijos pasiekimu.

Sveikinu ir nuoširdžiai džiaugiuosi mūsų mokinių sėkme.

Ilona Mackevičiūtė

geografijos mokytoja