Europos Kalbų diena 2022

(Last Updated On: 2022-09-26, 16:17)

2022 m. – Europos jaunimo metai! Europos Sąjunga jauniems žmonėms suteikia daugybę galimybių keliauti, pažinti, mokytis ir sužinoti. Lietuvių liaudies išmintis sako: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. Tad nepraleiskite progos išmokti ką nors naujo! Gal tai bus nauja kalba? Gal ją išmokęs tapsi vertėju ir padėsi susikalbėti kitiems? Tai šiandien ir padarė mūsų gimnazijos mokiniai. Aukštesniųjų klasių mokiniai kūrė posakius ir juos išvertė į įvairias kalbas. Įdomiomis mintimis ir išskirtiniais sakiniais Europos valstybių kalbomis pasidalino gimnazijos koridoriuose, dar visą šią savaitę vaikai atliks įvairias užduotis užsienio kalbų pamokose, dalyvaus ir savo žinias pasitikrins Europos kalbų dienos protmūšiuose. Na, o pradinukai ir priešmokyklinukai su visomis Europos šalių vėliavų spalvomis ir žodžiais papuošė batus, kurie simbolizuoja ne tik keliones į Europą, susidomėjimą kitomis kalbomis, bet tuo pačiu skatina gyventi sveikai.

Tad mokykimės kalbų, kurios padės pažinti Europos Sąjungos šalis!

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė Daiva Klizaitė