Vyko XIX LOGO olimpiada!

(Last Updated On: 2019-06-18, 8:24)

2019 m. kovo 2 d. (šeštadienį) vienu metu keturiuose Lietuvos miestuose vyko 19-oji respublikinė LOGO olimpiada. Mūsų gimnaziją atstovavo 5 klasės mokiniai: Aušra Valinskaitė, Ignas Steponavičius ir Ugnius Zamblauskas.Pagal olimpiados svetainėje paskelbtas temas iš anksto užsiregistravę dalyviai kūrė statinius ir animuotus atvirukus, programavo istorijas bei filmukus. Iš viso į šį kasmetinį programavimo renginį atvyko 93 moksleiviai iš Kauno, Klaipėdos, Pasvalio, Trakų ir kitų miestų bei rajonų. Kaune dalyvavo net 55 jaunieji programuotojai, dauguma jų – KTU JKM moksleiviai.

Konkursinių darbų pateikimas LOGO konkursui, kurio tema šiemet “Naujosios technologijos keičia pasaulį”,  vyko iki 2019 m. vasario mėn. 24 d.  Iš viso konkursui pateikta 158 darbai. Džiugu jok respublikiniame LOGO konkurse Žaidimų kūrimo rungtyje (33 dalyviai) III vietą laimėjo mūsų gimnazijos 5 klasės mokinys Ignas Steponavičius.

Net 60 dalyvių dalyvavo tiek konkurse, tiek olimpiadoje. Taip pat džiaugiuosi ir Aušrinės Valinskaitės iš 5-tos klasės rezultatais. Ji respublikinėje Logo olimpiadoje Žaidimo kūrimo rungtyje (53 dalyviai) taip pat laimėjo III vietą.

Kovo 30 dieną KTU E. mokymosi technologijų centre (Studentų g. 48A,337 a.) vyko XIX LOGO konkurso ir olimpiados uždarymo šventė, kurios metu buvo paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai.

Šventėje viešėjo ir nugalėtojus sveikino KTU E.mokymosi technologijų centro vadovas Gytis Cibulskis, UAB “Avedus” atstovas Irmantas Škarnulis, įdomią paskaitą apie dirbtinį intelektą skaitė JKM absolventas, šiuo metu JKM dėstytojas ir UAB “Virtloga” programuotojas Skirmantas Navickas.

Pagrindinius prizus įsteigė UAB “Avedus”, UAB “Stilit”, UAB “Baltic Amadeus”, UAB “Also Lietuva”, po prizų įteikimo dalyviai vaišinosi UAB “Mantinga” skanėstais.

IT mokytoja Neringa Stasiūnienė