Kauno r. mokinių informacinių technologijų konkursas „Įdomu, paprasta, naudinga 2019

(Last Updated On: 2019-06-18, 8:32)

Kovo 28 d. Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje Kauno r. informacinių technologijų 7-10 kl. konkurse „Įdomu, paprasta, naudinga 2019” savo jėgas informacinių technologijų srityje išbandė Kauno r. mokyklų mokiniai. Konkurse varžėsi 9 komandos iš 8 Kauno rajono mokyklų.

Mūsų gimnazijos komandą atstovavo Aurius Aleksandravičius (Ib kl.) ir Sidas Janavičius (IIb kl).

Konkurso dalyviai buvo nusiteikę kovingai. Pirma užduotis – komandų prisistatymas. Šioje rungtyje mūsų gimnazijos mokiniai pasirodė puikiai! Mūsų gimnazijos mokiniai ne tik vieninteliai iš filmuotos medžiagos sumontavo filmuką apie Karmėlavos Balio Buračo gimnaziją, bet ir pristatė mūsų gimnaziją puikiai! Vėliau mokiniai turėjo atlikti individualias užduotis pagal klasių grupes, kiekviena komanda turėjo paruošti klausimą kitoms komandoms, toliau dalyvių laukė komandinė-orientacinė užduotis, kurios metu mokiniai turėjo įminti mįsles bei surasti užkoduotus objektus ir prie jų nusifotografuoti. Po šios užduoties komandos dalyvavo trečioje užduotyje – „Žaibo konkurse”. Šioje užduotyje geriausiai sekėsi mūsų gimnazijos mokinių komandai.

Vyresniųjų klasių, 9-10 klasių, grupėje mūsų gimnazijos komanda užėmė III-čią vietą. Mokiniai patenkinti apdovanojimais – kiekvienas gavo atminties kortelę. Ačiū Auriui Aleksandravičiui (Ib kl.) ir Sidui Janavičiui (IIb kl) už puikų mūsų gimnazijos atstovavimą!

IT mokytoja Neringa Stasiūnienė