Vasario 16 – oji

(Last Updated On: 2024-02-20, 15:36)

Vasario 16 – oji – išskirtinė diena mūsų tautai ir valstybei. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba savo posėdyje paskelbė ,,atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę“. Šiam istoriniam įvykiui paminėti mūsų Ib klasė labai atsakingai ruošėsi: per projekto pamokas pynė trispalves apyrankes, pasiskirstę į grupes kepė ir dekoravo šventinius keksiukus, kūrė plakatą linkėjimams. Vasario 15 dieną ilgosios pertraukos metu kvietėme mokyklos bendruomenę sukurtame plakate parašyti linkėjimą Lietuvai, užsirišti ant rankos trispalvę apyrankę, bei pasivaišinti iškeptais keksiukais dekoruotais tautiniais motyvais. Projektą pavyko puikiai įgyvendinti, šventė Lietuvai paminėta gražiai.

Tai mūsų mažas Ačiū Tau, Lietuva!

Straipsnio autorius Ib kl. mokinys Ugnius Narbutas

Projekto koordinatorė technologijų mokytoja Aušra Petrusevičienė