VARTOKIME KINĄ

(Last Updated On: 2023-12-07, 8:55)

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras ir Kauno rajono savivaldybė spalio 28 – gruodžio 6 dienomis siūlė kino terapijos seansus „Vartokime kiną”. Mūsų gimnazijos II-III kl. mokiniai šiandien vyko žiūrėti sukrečiančios paauglio gyvenimo istorijos, kuri laviruoja tarp gyvybės ir mirties. Filmas „Gražus sūnus” leido įsijausti ir suprasti, ką patiria priklausomybės kamuojamo asmens artimieji, ką jaučia jaunas žmogus, kuris nebesugeba suvaldyti savo gyvenimo. Tokios istorijos, nori to ar nenori, priverčia stabtelti ir susimąstyti, ar tikrai verta lipti į priklausomybių liūną? Nes kelias atgal į gyvenimą būna labai sunkus, kartais net neįmanomas. Prieš filmą vyko mokinių diskusija su psichologe. Ji patarė, į ką atkreipti dėmesį, o po filmo pasiūlė paanalizuoti, kokius jausmus filmas sukėlė. Išsami filmo refleksija vyks atskirai su kiekviena klase gimnazijoje. Šis renginys – puiki patirtis ir prevencija psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo tema!

Renata Podelė