Protų mūšiai sugrįžo

(Last Updated On: 2023-10-11, 16:12)

Spalio 10 d. gimnazijoje susirinko antrojo sezono protų mūšių komandos. Pagausėjusios, įgijusios naujų žinių ir nusiteikusios smegenų mankštai.

2023 m. gimnazijai jubiliejiniai – sukanka 360 metų, kai buvo įkurta Karmėlavos parapinė mokykla, 25 metai, kai mokyklai buvo suteiktas čia dirbusio mokytojo, etnografo, fotografo Balio Buračo vardas, ir 15 metų, kai vidurinė mokykla tapo gimnazija.

Protų mūšio organizatoriai komandoms parengė klausimų, susijusių su gimnazijos istorija, nebuvo pamirštas ir faktas, kad prieš 105 metus buvusio Karmėlavos dvarelio vietoje Lietuvos katalikių moterų draugijos rūpesčiu įsteigta Karmėlavos mergaičių ūkio mokykla.

Renginio dalyviai suko galvas apie tai, kokios mokytojos iniciatyva gimnazijoje įkurtas Balio Buračo muziejus, kas sukūrė mokyklos himną, iš užuominų atpažino Karmėlavos miestelio istorijos faktus.

Kitas protų mūšių turas – gruodžio 6 d.

Smegenis mankštinti smagu, kviečiame prisijungti!

Renginio organizatoriai Kęstutis Alšauskas, Neringa Armonienė, Jurgita Stripeikienė