Poezijos konkursas

(Last Updated On: 2023-05-08, 14:37)

Padėka III b klasės mokiniui Aivarui Justinavičiui už dalyvavimą respublikiniame Borutaičių poezijos konkurse „Ali-Alio! Pavasaris!“, skirtame Simono Daukanto metams ir 30-ajam Borutaičių poezijos pavasarėliui. Mokinys konkursui pristatė tris savo kūrybos eilėraščius.

Konkurse šiemet dalyvavo rekordinis jaunųjų poetų skaičius – net 121 mokinys iš 60 šalies bendrojo lavinimo mokyklų. 1-4 klasių grupėje dalyvavo 26 mokiniai iš 13 mokyklų. 5-8 klasių grupėje – net 58 mokiniai iš 27 mokyklų. 9-12 klasių grupėje – 37 mokiniai iš 27 mokyklų. Pateiktus konkursui eilėraščius trimis amžiaus grupėmis atidžiai skaitė ir vertino autoritetinga vertinimo komisija, sudaryta iš pripažintų poetų, literatūrologų, mokytojų (iš viso 9 nariai ir pirmininkė).

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja S. Janušonienė