Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektas

(Last Updated On: 2023-04-28, 14:21)

Kauno rajono savivaldybė paskelbė bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektą. Projekto tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas, tobulinti finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius, gilinti žinias apie mokyklos biudžeto sudarymą, didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas ir kurti atvirą sprendimų priėmimo kultūrą.

Kviečiame I-III klasių mokinius teikti paraiškas projektų konkursui.

Projektai turi būti:

1. skirti visai mokyklos bendruomenei (netradicinių ugdymo aplinkų, poilsio ir interaktyvių erdvių įrengimas ar tobulinimas, ugdymo priemonių įsigijimas, išvykų, renginių organizavimas ir pan.);
  2. orientuoti į tai, ko mokykloje dar nėra, arba į tai, ką mokykla turi, bet reikia atnaujinti;
  3. nereikalaujantys išlaikymo išlaidų ar papildomos darbo jėgos jų įgyvendinimui.

Pateiktos paraiškos dalyvaus konkurse, balsavimo teisę turi 5-8, I-IV klasių mokiniai.