Interaktyvi pamoka ketvirtokams

(Last Updated On: 2022-09-26, 8:43)

4a klasės mokiniai Karmėlavos miestelio bibliotekoje dalyvavo interaktyvioje pamokoje, skirtoje Europos paveldo dienoms. Jos metu mokiniai susipažino su sąvoka „Tvarus paveldas“. Kraštotyros būrelio vadovė, mokytoja Vilija Čerkašinienė papasakojo apie Lietuvos istorinį paveldą. Bibliotekininkė Daiva Jankauskienė pristatė pagrindinius Kauno rajono paveldo objektus. Šios pamokos metu ketvirtokai sužinojo ne tik apie tvaraus paveldo objektus Kauno rajone, bet ir esančius Karmėlavoje bei jos apylinkėse. Vaikai dėliojo Kauno rajono žemėlapio dėlionę ir galėjo nuskaitydami QR kodą rasti informacijos apie pasirinktą objektą. Taip pat buvo įdomu pažiūrėti filmo ,,Laiko mašina” akimirkas ir pasidalinti tuo, ką naujo sužinojo. Ši pamoka praturtino ketvirtokų turimas žinias apie Lietuvos istoriją bei gimtojo krašto paveldą.

Mokytoja Daiva Klizaitė