Šaulių organizacija

(Last Updated On: 2022-06-07, 16:17)

Birželio mėnuo gimnazijos I klasių mokiniams prasidėjo patirtiniu mokymu. 1-3 dienomis mokiniai leido laiką ne klasėse, o gamtoje – Šaulių organizacija jiems vedė praktinius užsiėmimus. Vaikinai ir merginos dvi dienas mokėsi suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam, šaudyti į taikinį, statyti palapines, rišti tvirtus mazgus, be degtukų ar žiebtuvėlio užkurti laužą. Trečia diena buvo skirta teorinių žinių pritaikymui praktikoje. Abiejų klasių mokiniai buvo padalinti į komandas po 10 ir iškeliavo įveikti užduočių ruožą Karmėlavos miške. Jaunuoliai sėkmingai sutvarstė ligonio koją, taikliai šaudė, mokėjo savarankiškai pasiruošti persikėlimui per sraunų upelį, naudodamiesi titnagu ir skiltuvu uždegė laužą. Visi mokymuose dalyvavę mokiniai gavo Lietuvos šaulių sąjungos sertifikatus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jurgita Stripeikienė