Projekto eTwinning tarptautinė konferencija „Įtraukiojo ugdymo įgalinimas per mokymąsi komandoje“

(Last Updated On: 2021-11-30, 12:01)

2021 m. lapkričio 25d. vyko tarptautinė nuotolinė konferencija

„Įtraukiojo ugdymo įgalinimas per mokymąsi komandoje“ pagal tarptautinį eTwinning projektą „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“/“World Universities to Schools“, kuris yra pelnęs 8 kokybės ženklelius, tapęs Europos kalbų ženklo 2020 laureatu. Projekto filmas demonstruotas Briuselio Europos kalboms skirtos konferencijos metu. Projekto metu surengta per 300 įvairių renginių: atvirų pamokų, susitikimų, popiečių, metodinių renginių, renginių įstaigose ir su Kauno rajono Švietimo centru, Kauno Švietimo Inovacijų Centru. Projekto aktualijos ne kartą aprašytos Švietimo naujienose, įstaigų tinklalapiuose, surengtos 6 tarptautinės konferencijos. Projekto partneriai – per 50 įstaigų – ikimokyklinio, pradinio ugdymo, pagrindinio ugdymo, meno, įtraukaus ugdymo ir bendrojo ugdymo mokyklų.

Konferencijos dalyvius pasveikino VDU prorektorė komunikacijai doc. Vilma Bijeikienė, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos direktorius Vidmantas Vitkauskas, projekto koordinatorės ir konferencijos organizatorės LSU dokt. Kristina Grigaitė – Bliūmienė ir dr. Asta Tamušauskaitė. Konferencijoje pranešimus skaitė darželių, progimnazijų ir gimnazijų mokytojai, projekto „MAKE IT HAPPEN: ONOF“ (vykdomo su Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos) partnerė Meryem Haciman iš Turkijos (projekto mokytojų vardu). Konferenciją pagerbė VDU ir VU tarptautinių studijų studentai iš Kinijos, Azerbaidžano, Nepalo, Malaizijos, Kipro, Serbijos ir Maroko.

Kauno r. Balio Buračo gimnazijoje dvejus metus vykdytas projekto veiklas pristatė ir pranešimą  „6-7 klasių mokinių etninių vertybių ugdymas veikiant komandoje bei įgalinant kūrybiškumą“ konferencijoje skaitė lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė Sandra Janušonienė.

Mokytoja pristatė ugdytinių atliktus darbus:

Demonstruoti ir į E-knygą QR kodais užšifruoti pateks mokinių ir mokytojos sukurti vaizdo filmukai:

• Svastika baltų ir kitų šalių etnokultūroje (mokinys Aivaras Justinavičius)
  • Akmenėlis mano delne (mokytoja S. Janušonienė, 6-7 kl. mokiniai)
  • Knyga mane įkvepia (mokytoja S. Janušonienė, 6, 7, 8, 9 kl. mokiniai)

Patobulintos mokytojų ir mokinių kompetencijos, žinios, gebėjimas dirbti komandoje įkvepia naujiems iššūkiams!

2021-11-25 pranešimas konferencijai